Polski Cukier Biały

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1700 kJ / 400 kcal |
| Tłuszcz: | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 0 g |
| Węglowodany: | 100 g |
| w tym cukry: | 100 g |
| Białko: | 0 g |
| Sól: | 0 g |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 32 ocen.
Sebastian | 2025-08-21 10:28:15
OkMarek | 2024-09-10 14:12:47
OkKrzymowskiczarek@gmail.com | 2021-10-25 23:31:05
Pięknie zapakowanyPaula | 2021-03-18 07:07:39
Słodki, jak to cukier. ;)Jadwiga Szcześko | 2019-10-09 13:29:33
BRAK 5 kg tego produktuChojnacki | 2019-05-11 16:53:59
5
inne produkty w kategorii cukier
Polski Cukier Biały w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cukier. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 46 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cukier biały Diamant przeznaczony jest do słodzenia zimnych i gorących napojów. Doskonale nadaje się do przygotowywania ciast, deserów lub przetworów. \nPakowany w papierową t(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Diamant_cukier_bialy_krysztal/18598.htmlCena: 57,66 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Santini_Ksylitol_cukier_brzozowy/39624.htmlCena: 16,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Bio_Planet_Cukier_trzcinowy_brazowy_demerara_BIO/39722.htmlCena: 4,75 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kupiec_cukier_puder/18601.htmlSubstancja słodząca aspartam; laktoza z mleka; skrobia; substancja wypełniająca- sól sodowa karboksymentylocelulozy usieciowana.
Cena: 5,85 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kruger_Slodzik_Sweet_Time/18606.htmlCena: 31,44 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Santini_Ksylitol/31410.html2027-04-17
Cukier trzcinowy Diamant Dry Demerara przeznaczony jest do słodzenia kawy, egzotycznych drinków oraz koktajli mleczno-owocowych. Doskonały do pieczenia ciast i ciasteczek. Jeg(...)
Cena: 6,32 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Diamant_Cukier_trzcinowy_Dry_Demerara/31515.html






Koszyk z zakupami