Raffaello bomboniera

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza (100 g): |
|---|---|
| Wartość energetyczna (energia) | 2600 kJ / 627 kcal |
| Tłuszcz | 48,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 29,5 g |
| Węglowodany | 38,6 g |
| w tym cukry | 33,6 g |
| Białko | 7,4 g |
| Sól | 0,267 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 4 ocen.
Svetlana | 2018-12-16 16:56:45
Smaczne. Nadeszła cała, nie zmięta.
inne produkty w kategorii bombonierki
Wyrób firmy Ferrero o nazwie bomboniera został przypisany do kategorii bombonierki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 8,78 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177_2422547_878.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
Cena: 38,90 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Solidarnosc_sliwka_Naleczowska_w_czekoladzie/31123.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
Cena: 10,77 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Mieszko_Czekoladki_Marcepanowe/32463.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
Cena: 25,62 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Solidarnosc_Wisnie_w_Likierze._czekoladki/37410.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
Cena: 46,78 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Michalki_Zamkowe_Biale/38513.html






Koszyk z zakupami