E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe w czekoladzie deserowej

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 1850 kJ |
| Energia | 442 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 57 g |
| w tym cukry | 48 g |
| Błonnik | 2,8 g |
| Białko | 2,8 g |
| Sól | 0,07 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal). | |
| Produkt zawiera 36 kostek x ~9,4 g. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 11 ocen.
2024-12-19 15:56:19
Smak sie popsul2024-11-19 11:04:51
Opakowanie nie uszkodzone,ladnie opakowane. Super oceniam na 10
inne produkty w kategorii bombonierki
Wyrób firmy Wedel o nazwie Ptasie mleczko waniliowe. Delikatna pianka w czekoladzie deserowej został przypisany do kategorii bombonierki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
suszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 8,78 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177_2422547_878.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
Cena: 38,90 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Solidarnosc_sliwka_Naleczowska_w_czekoladzie/31123.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
Cena: 10,77 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Mieszko_Czekoladki_Marcepanowe/32463.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
Cena: 25,62 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Solidarnosc_Wisnie_w_Likierze._czekoladki/37410.html






Koszyk z zakupami