Mieszko Likwory o smaku whisky

| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| energia | 1930 kJ / 462 kcal |
| tłuszcz w tym: | 22 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| węglowodany w tym: | 54 g |
| - cukry | 51 g |
| białko | 2,8 g |
| sól | 0 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii bombonierki
Produkt Likwory o smaku whisky firmy Mieszko znajduje się w kategorii bombonierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu bombonierki:
czekolada (61%) [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal, z ziarna mango) w zmiennych proporcjach, emulgator: lecytyny (z soi), aromat, tłuszcz mleczny], (...)
Cena: 17,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Mieszko_Likwory_o_smaku_wodki/72618.htmlczekolada (61%) [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal, z ziarna mango) w zmiennych proporcjach, emulgator: lecytyny (z soi), aromat, tłuszcz mleczny], (...)
Cena: 18,75 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Mieszko_Likwory_o_smaku_brandy/72627.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 8,78 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177_2422547_878.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
Cena: 38,90 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Solidarnosc_sliwka_Naleczowska_w_czekoladzie/31123.html






Koszyk z zakupami