Wawel Kasztanki czekoladki kakaowe z wafelkami

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 2230 kJ/ 534 kcal |
| tłuszcz: | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 19 g |
| węglowodany: | 57 g |
| w tym cukry: | 49 g |
| białko: | 4,7 g |
| sól: | 0,08 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
Bogusz | 2024-10-24 20:13:51
5Magda | 2022-07-14 17:55:45
Bardzo dobre, takie, jak sprzed lat. Chrupiące i smaczne.
inne produkty w kategorii bombonierki
Wyrób firmy Wawel o nazwie Czekolada z nadzieniem (57 %) kakaowym z wafelkami został przypisany do kategorii bombonierki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
czekolada 50 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, rodzynki 7,3 %, tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, śm(...)
Cena: 22,27 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Malaga_czekoladki_smietankowe_z_rodzynkami/104768.htmlczekolada 44 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), orzeszki arachidowe 11,3 (...)
Cena: 22,28 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Tiki_Taki_czekoladki_kokosowoorzechowe/104770.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 8,78 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177_2422547_878.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
Cena: 38,90 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Solidarnosc_sliwka_Naleczowska_w_czekoladzie/31123.html






Koszyk z zakupami