Wedel Baryłki o smaku whisky z alkoholem w czekoladzie deserowej

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 1776 kJ |
| Energia | 424 kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| w tym kwasy nasycone | 10 g |
| Węglowodany | 58 g |
| w tym cukry | 48 g |
| Błonnik | 3,3 g |
| Białko | 2,1 g |
| Sól | <0,01 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
2024-10-24 20:15:13
5
inne produkty w kategorii bombonierki
Produkt Baryłki czekoladowe z nadzieniem alkoholowym o smaku whisky firmy Wedel znajduje się w kategorii bombonierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu bombonierki:
czekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
Cena: 25,62 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Solidarnosc_Wisnie_w_Likierze._czekoladki/37410.htmlcukier, miazga kakaowa*, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy*, tłuszcz MLECZNY, odtłuszczone MLEKO w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z (...)
Cena: 23,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/After_Eight_Czekoladki_deserowe_z_nadzieniem_o_smaku_mietowym/47615.htmlCzekolada deserowa 50 % (Cukier, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz mleczny, Emulgator: lecytyny sojowe, Aromat), Syrop glukozowy, Cukier, Alkohol etylowy (4 %), Koncent(...)
Cena: 27,17 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_Barylki_Soplica_w_czekoladzie_deserowej/131315.html2026-08-12
Czekolada deserowa 50% (Cukier, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz MLECZNY, Emulgator: lecytyny SOJOWE, Aromat), Syrop glukozowy, Cukier, MLEKO zagęszczone słodzone (MLE(...)
Cena: 27,17 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_Barylki_Cocktail_w_czekoladzie_deserowej/131316.html2026-08-07
suszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 8,78 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177_2422547_878.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.html






Koszyk z zakupami