Wawel Tiki Taki czekoladki kokosowo-orzechowe

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 2334 kJ/ 561 kcal |
| tłuszcz: | 37 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 23 g |
| węglowodany: | 46 g |
| w tym cukry: | 44 g |
| białko: | 8,4 g |
| sól: | 0,1 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii bombonierki
Wawel Tiki Taki czekoladki kokosowo-orzechowe w sklepie dodomku.pl należy do kategorii bombonierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 49 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
czekolada 43 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), wafle 8,9 % (mąka pszenna, cukier, (...)
Cena: 23,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Kasztanki_czekoladki_kakaowe_z_wafelkami/104762.htmlczekolada 50 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, rodzynki 7,3 %, tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, śm(...)
Cena: 22,27 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Malaga_czekoladki_smietankowe_z_rodzynkami/104768.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 8,78 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177_2422547_878.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
Cena: 38,90 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Solidarnosc_sliwka_Naleczowska_w_czekoladzie/31123.html






Koszyk z zakupami