Cykoria cukier puder

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1695 kJ/399 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 100 g |
| w tym cukry | 100 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii cukier
Produkt Cukier puder firmy Cykoria znajduje się w kategorii cukier, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cukier:
Cena: 17,59 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Santini_Ksylitol_cukier_brzozowy/39628.htmlCena: 12,47 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ksylitol_cukier_z_brzozy/42871.htmlKsylitol to wysokiej jakości substancja słodząca pochodzenia naturalnego, pozyskiwana z kory brzozy. Stanowi najlepszą alternatywę dla tradycyjnego cukru.\n\nWyjątkowe właściw(...)
Cena: 10,29 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Sante_Skarby_Ziemi_Ksylitol/47145.htmlCena: 9,49 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ekologiko_Ekologiczny_cukier_kokosowy/57543.html2027-05-31
Cena: 8,84 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kruger_Erytrytol/97664.html2028-03-30
Cena: 11,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kruger_Ksylitol/108573.html2027-12-12
Cukier biały Diamant przeznaczony jest do słodzenia zimnych i gorących napojów. Doskonale nadaje się do przygotowywania ciast, deserów lub przetworów. \nPakowany w papierową t(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Diamant_cukier_bialy_krysztal/18598.html






Koszyk z zakupami