Sante Skarby Ziemi Ksylitol

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1000 kJ / 242 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 100 g |
| w tym cukry | 0,2 g |
| w tym alkohole wielowodorotlenowe (poliole) | 99 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii cukier
Produkt Ksylitol. Naturalna substancja słodząca pochodząca z brzozy firmy Sante znajduje się w kategorii cukier, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cukier:
Cena: 17,59 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Santini_Ksylitol_cukier_brzozowy/39628.htmlCena: 12,47 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ksylitol_cukier_z_brzozy/42871.htmlCena: 4,73 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Cykoria_cukier_puder/48438.htmlCena: 9,49 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ekologiko_Ekologiczny_cukier_kokosowy/57543.html2027-05-31
Cena: 8,84 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kruger_Erytrytol/97664.html2028-03-30
Cena: 11,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kruger_Ksylitol/108573.html2027-12-12
Cukier biały Diamant przeznaczony jest do słodzenia zimnych i gorących napojów. Doskonale nadaje się do przygotowywania ciast, deserów lub przetworów. \nPakowany w papierową t(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Diamant_cukier_bialy_krysztal/18598.html






Koszyk z zakupami