Krüger Ksylitol
Zalecany przy redukcji masy ciała. Zawiera 40% mniej kalorii niż zwykły cukier. Doskonały do słodzenia napojów, deserów i wypieków.

Zalecany przy redukcji masy ciała. Zawiera 40% mniej kalorii niż zwykły cukier. Doskonały do słodzenia napojów, deserów i wypieków.
-
100% substancja słodząca – ksylitol
Średnia wartość odżywcza w 100g
| Wartość energetyczna | 995 kJ / 239 kcal |
| Tłuszcz | 0,0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,0g |
| Węglowodany | 99,5g |
| w tym cukry | 0,0g |
| w tym poliole | 99,5g |
| Błonnik | 0,0g |
| Białko | 0,0g |
| Sól | 0,0g |
inne produkty w kategorii cukier
Wyrób firmy Kruger o nazwie Krüger Ksylitol został przypisany do kategorii cukier. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 17,59 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Santini_Ksylitol_cukier_brzozowy/39628.htmlCena: 12,47 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ksylitol_cukier_z_brzozy/42871.htmlKsylitol to wysokiej jakości substancja słodząca pochodzenia naturalnego, pozyskiwana z kory brzozy. Stanowi najlepszą alternatywę dla tradycyjnego cukru.\n\nWyjątkowe właściw(...)
Cena: 10,29 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Sante_Skarby_Ziemi_Ksylitol/47145.htmlCena: 4,73 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Cykoria_cukier_puder/48438.htmlCena: 9,49 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ekologiko_Ekologiczny_cukier_kokosowy/57543.html2027-05-31
Cena: 8,84 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kruger_Erytrytol/97664.html2028-03-30
Cukier biały Diamant przeznaczony jest do słodzenia zimnych i gorących napojów. Doskonale nadaje się do przygotowywania ciast, deserów lub przetworów. \nPakowany w papierową t(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Diamant_cukier_bialy_krysztal/18598.html






Koszyk z zakupami