Ksylitol - cukier z brzozy

Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami:
- posiada ok. 40% mniej kalorii od tradycyjnego cukru
- zmniejsza łaknienie na cukier
- zapobiega próchnicy, remineralizuje szkliwo, przywraca właściwe pH w ustach
- hamuje rozwój oraz likwiduje warunki sprzyjające namnażaniu pleśni i drożdżaków w przewodzie pokarmowym np. Candida albicans
- ma korzystny wpływ na mineralizację kości i jest zalecany w profilaktyce osteoporozy zwiększając przyswajalność wapnia
- dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu (IG=9) oraz trawieniu przy niskim udziale insuliny jest bezpieczny dla diabetyków, obniżając poziom glukozy we krwi
ul. Szymanowskiego 5
05-092 Łomianki
tel.: +48 22 216 88 99
fax: +48 22 497 17 19
e-mail: info@ksyli-tol.pl
www.ksyli-tol.pl
Skład: 100% ksylitol.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1000 kJ / 240 kcal |
| Białko | 0 g |
| Węglowodany | 99,8 g |
| w tym cukry | 0,2 g |
| w tym alkohole (poliole) | 98,5 g |
| Tłuszcze | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Sód | 0,004 g |
| Gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii cukier
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ksylitol - cukier z brzozy do kategorii cukier.
Cena: 17,59 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Santini_Ksylitol_cukier_brzozowy/39628.htmlKsylitol to wysokiej jakości substancja słodząca pochodzenia naturalnego, pozyskiwana z kory brzozy. Stanowi najlepszą alternatywę dla tradycyjnego cukru.\n\nWyjątkowe właściw(...)
Cena: 10,29 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Sante_Skarby_Ziemi_Ksylitol/47145.htmlCena: 4,73 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Cykoria_cukier_puder/48438.htmlCena: 9,49 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Ekologiko_Ekologiczny_cukier_kokosowy/57543.html2027-05-31
Cena: 8,84 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kruger_Erytrytol/97664.html2028-03-30
Cena: 11,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Kruger_Ksylitol/108573.html2027-12-12
Cukier biały Diamant przeznaczony jest do słodzenia zimnych i gorących napojów. Doskonale nadaje się do przygotowywania ciast, deserów lub przetworów. \nPakowany w papierową t(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Diamant_cukier_bialy_krysztal/18598.html






Koszyk z zakupami