E. Wedel Ptasie mleczko śmietankowe w czekoladzie mlecznej

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 1880 kJ |
| Energia | 449 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 58 g |
| w tym cukry | 49 g |
| Błonnik | 1,4 g |
| Białko | 3,5 g |
| Sól | 0,12 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Produkt zawiera 36 kostek x ~9,4 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
inne produkty w kategorii pianka w czekoladzie
Wyrób firmy Wedel o nazwie Ptasie mleczko śmietankowe. Delikatna pianka w czekoladzie mlecznej został przypisany do kategorii pianka w czekoladzie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
czekolada deserowa 30 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat), cukier, syrop glukozowy, masło, mleko zagęszcz(...)
Cena: 19,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/E._Wedel_Ptasie_mleczko_waniliowe_w_czekoladzie_deserowej/110134.htmlbiała czekolada z zieloną herbatą Matcha 31 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, zielona herbata w proszku (matcha) (1 %), emulgator: lecytyny sojowe, aromat), c(...)
Cena: 19,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_Ptasie_mleczko_matchawisnia_w_bialej_czekoladzie/131349.html2026-08-14
Składniki czekolada deserowa 30 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat) cukier syrop glukozowy masło mleko za(...)
Cena: 19,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_Ptasie_mleczko_miodmalina_w_czekoladzie_deserowej/131350.htmlcukier, czekolada 25 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, masło (z mleka)(...)
Cena: 21,71 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Krolewskie_Mleczko_Waniliowe/101318.htmlcukier, czekolada 25 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, masło (z mleka)(...)
Cena: 21,71 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Krolewskie_Mleczko_Smietankowe/101319.htmlcukier, odtworzone odtłuszczone MLEKO, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, dekstroza, substancja utrzymująca wilg(...)
Cena: 17,16 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Milka_Alpejskie_Mleczko_Pianka_o_smaku_waniliowym/126301.html2026-09-20
cukier, odtworzone odtłuszczone MLEKO, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, dekstroza, substancja(...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Milka_Alpejskie_Mleczko_Pianka_o_smaku_smietankowym/126976_2422370_1060.htmlcukier, syrop glukozowy, odtworzone odtłuszczone MLEKO, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone MLEKO w proszku, substancja utrzymująca wilgoć (sorbito(...)
Cena: 15,89 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Milka_Alpejskie_Mleczko_Pianka_o_smaku_czekoladowym/128102_2415480_1589.html2026-08-25






Koszyk z zakupami