Milka Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym

| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1788 kJ |
| 427 kcal | |
| Tłuszcz | 22.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10.00 g |
| Węglowodany | 55.00 g |
| Cukry ogółem | 44.00 g |
| Błonnik | 1.80 g |
| Białko | 3.40 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.12 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
inne produkty w kategorii pianka w czekoladzie
Produkt Pianka o smaku waniliowym z mleka alpejskiego, oblana czekoladą mleczną (24 %) z mleka alpejskiego firmy Milka znajduje się w kategorii pianka w czekoladzie, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pianka w czekoladzie:
cukier, syrop glukozowy, odtworzone odtłuszczone MLEKO, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone MLEKO w proszku, substancja utrzymująca wilgoć (sorbito(...)
Cena: 15,89 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Milka_Alpejskie_Mleczko_Pianka_o_smaku_czekoladowym/128102_2415480_1589.html2026-08-25
cukier, czekolada 25 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, masło (z mleka)(...)
Cena: 21,71 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Krolewskie_Mleczko_Waniliowe/101318.htmlcukier, czekolada 25 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, masło (z mleka)(...)
Cena: 21,71 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Krolewskie_Mleczko_Smietankowe/101319.htmlczekolada deserowa 30 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat), cukier, syrop glukozowy, masło, mleko zagęszcz(...)
Cena: 19,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/E._Wedel_Ptasie_mleczko_waniliowe_w_czekoladzie_deserowej/110134.htmlczekolada mleczna 31 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: (lecytyny sojowe i E 476, ar(...)
Cena: 21,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/E._Wedel_Ptasie_mleczko_smietankowe_w_czekoladzie_mlecznej/117168.html2026-08-14
cukier, odtworzone odtłuszczone MLEKO, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, dekstroza, substancja(...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Milka_Alpejskie_Mleczko_Pianka_o_smaku_smietankowym/126976_2422370_1060.htmlbiała czekolada z zieloną herbatą Matcha 31 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, zielona herbata w proszku (matcha) (1 %), emulgator: lecytyny sojowe, aromat), c(...)
Cena: 19,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wedel_Ptasie_mleczko_matchawisnia_w_bialej_czekoladzie/131349.html2026-08-14






Koszyk z zakupami