Milka Alpejskie Mleczko Pianka o smaku czekoladowym

| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1771 kJ |
| Wartość energetyczna | 423 kcal |
| Tłuszcz | 21 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 44 g |
| Błonnik | 2,3 g |
| Białko | 3,7 g |
| Sól | 0,12 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| 22 g = 1 porcja (2 kostki). Opakowanie zawiera 15 porcji. |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
inne produkty w kategorii pianka w czekoladzie
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Milka Alpejskie Mleczko Pianka o smaku czekoladowym do kategorii pianka w czekoladzie.
cukier, odtworzone odtłuszczone MLEKO, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, dekstroza, substancja utrzymująca wilg(...)
Cena: 17,16 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Milka_Alpejskie_Mleczko_Pianka_o_smaku_waniliowym/126301.html2026-09-20
cukier, czekolada 25 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, masło (z mleka)(...)
Cena: 21,71 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Krolewskie_Mleczko_Waniliowe/101318.htmlcukier, czekolada 25 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, masło (z mleka)(...)
Cena: 21,71 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Wawel_Krolewskie_Mleczko_Smietankowe/101319.htmlczekolada deserowa 30 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat), cukier, syrop glukozowy, masło, mleko zagęszcz(...)
Cena: 19,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/E._Wedel_Ptasie_mleczko_waniliowe_w_czekoladzie_deserowej/110134.htmlczekolada mleczna 31 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: (lecytyny sojowe i E 476, ar(...)
Cena: 21,99 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/E._Wedel_Ptasie_mleczko_smietankowe_w_czekoladzie_mlecznej/117168.html2026-08-14
cukier, odtworzone odtłuszczone MLEKO, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, dekstroza, substancja(...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Milka_Alpejskie_Mleczko_Pianka_o_smaku_smietankowym/126976_2422370_1060.htmlcukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtworzone odtłuszczone MLEKO, miazga kakaowa, MLEKO słodzone zagęszczone odtłuszczone, odtłuszczone MLEKO w proszk(...)
Cena: 15,89 zł
PLN https://tymbark.dodomku.pl/Milka_Alpejskie_Mleczko_Pianka_o_smaku_waniliowym_z_nadzieniem_karmelowym/127424_2419635_1589.html






Koszyk z zakupami